Еко-ефір "Підйому"

program_newsItemImage_medium_280310

Ведучі ранкового шоу "Підйом" провели у прямому ефірі еко-марафон. Ефір на свіжому повітрі – літній площадці ресторану "Mu Mu" – було присвячено екологічним темам: як правильно сортувати сміття, як зробити Україну чистішою і що таке еко-мода.

 

Всесвітній День Землі "підйомівці" розпочали рано вранці разом із дизайнером Діаною Дорожкіною, братами Борисенками та організаторами всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою". А поки ведучі вели бесіду з гостями в студії, блогери "Підйому" прибирали сміття на вулицях міста. В цьому їм допомагали учасники громадської ініціативи, організованої в рамках соціального проекту "Let`s Do it!".

Ведучі шоу Юлія Довган і Вячеслав Соломка пообіцяли приєднатись до всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою! 2012", яка пройде 28 квітня. А Олександр Скічко, у якого День Народження співпадає з днем проведення акції, заявив, що приведе на допомогу своїх друзів. Всеукраїнську акцію підтримають і брати Борисенки.

— Минулого року ми разом із нашим фан-клубом прибирали, висаджували дерева у столичному Парку Вічної Слави. Було весело! А головне – ми провели день із користю, — розказав Олександр Борисенко.

— Нещодавно ми повернулися із Дубай, де знімали кліп на нашу нову пісню "Я просто щасливий". Ми були  вражені чистотою цього міста! В метро, де проходили зйомки, нам доводилось перевдягати змінне взуття – там все блищить. Дуже хочеться, щоб і в нашій країні було так само. Розпочати можна з того, що кожен з нас елементарно викидатиме сміття у смітник, а не поруч з ним, — додав Володимир Борисенко.

Розпочинайте добрий і чистий ранок разом із програмою "Підйом" на Новому з понеділка по п’ятницю о 6:45.