Олександр Скічко став учасником ФК "Маестро"

program_newsItemImage_medium_280325

 

Ведучого «Підйому» в прямому ефірі взяли в зоряний футбольний клуб.

Днями в гостях ранкового шоу «Підйом» побував Фоззі, соліст групи «ТНМК». У прямому ефірі музикант запросив ведучого ранкового шоу Олександра Скічко у футбольну команду «Маестро».
— Так склалося, що в «Підйомі» хтось обов’язково грає в футбол. Раніше це був Олександр Педан, тепер я. Шалено радий цьому запрошенню, — каже Скічко.
В той же день ведучий, який з дитинства займається футболом, відправився на перше вечірнє тренування. За його словами, він ще у складі шкільної команди займав призові місця на місцевих змаганнях рідних Черкас.
— На тренування приїхали Фоззі, Олександр Павлик, репер Ларсон, Олександр Борисенко та Олексій Кузнєцов. Коли побачив всіх, подумав, зараз вийдемо на поле і просто пограємо. А виявилося, що відбудеться повноцінне тренування: розминка, пробіжка, техніка гри, — розповідає Саша. — Не очікував, що хлопці так добре грають. Думав, якщо це зірки, то їм тренер робить поблажки, можна побігати в півноги. Але виявилося, що потрібно викладатися на сто відсотків — я дуже втомився!

Смотрите как купить семена конопли в России в следующем сюжете.