У Олександра Скічко — день народження!

program_newsItemImage_medium_280331

Ведучий ранкового шоу "Підйом" (Новий канал) свій день народження почав святкувати у незвичайний спосіб.

 

Сьогодні Олександру Скічко виповнився 21 рік. Перше, що Саша зробив - поїхав з усіма "новоканальцями" прибирати лісопарк, розташований на проспекті Г. Гонгадзе, в підтримку всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою!".

- Вперше відзначав свій день народження так незвично - на суботнику збирав сміття. Але робити таку корисну річ - прибирати парк - заняття приємне. А ще приємно, що вся команда "Підйому" і Нового каналу були зі мною. Коли побачив, що день народження випадає на суботу, трохи засмутився. Нещодавно працюю на Новому і мені дуже хотілося відсвяткувати цей день з людьми, з якими прокидаюся щоранку. Та й що говорити, засинаю з думкою про них (посміхається). А сьогодні це сталося і я радий!

А Новий канал, в свою чергу, підготував Саші сюрприз - більше 50 різнокольорових повітряних куль. Під "Happy birthday to you" у виконання всіх "новоканальців", ведучий відпустив їх у небо. На питання, яке бажання при цьому загадав, Саша відповів:

- Кажуть, що якщо розповісти, яке бажання ти загадав, озвучити його, то воно не збудеться - нехай це буде секрет. Але точно можу сказати - пов'язане моє бажання з роботою.

Увечері Саша планує відзначати свято з батьками та найближчими друзями. Каже, що гучних вечірок не хоче. А майбутні вихідні планує провести десь за містом.