"Підйом" перевірить Польщу на готовність до "Євро 2012"

program_newsItemImage_medium_280334

З 10 травня глядачів ранкового шоу "Підйом" чекають п'ять ексклюзивних сюжетів про хід підготовки Польщі до чемпіонату "Євро 2012".

 

Спеціально для "Підйому" ведучий аналогічного ранкового телешоу в Польщі Женя Клімакін зробить ряд сюжетів, в яких розповість, наскільки його країна готова до "Євро 2012". Журналіст побуває скрізь, де незабаром можна буде зустріти футбольних фанатів. У першу чергу це нічні клуби і стадіони, а також місця громадського харчування — від дорогих ресторанів і до вуличних кіосків з пиріжками.

Ця серія сюжетів — яскраве доповнення до того, що розповідають "підйомівці" про підготовку двох країн до чемпіонату.

Сьогодні в студії ранкового шоу "Підйом" відбулося знайомство з Женею Клімакіним — ведучі поспілкувалися з ним в прямому ефірі по скайпу. Євген сказав, що Польща до зустрічі футбольних вболівальників готова і що місця вистачить всім. Ті, хто не встиг забронювати номер в готелі, зможуть оселитися в наметовому містечку.

— В нашій країні все п'ятизіркове, навіть намети! — пожартував Олександр Скічко і запевнив колегу, що Україна теж готова прийняти туристів-фанів.

З 10 травня в ефірі шоу "Підйом" репортажі про готовність Польщі до "Євро 2012" за місяць до відкриття чемпіонату — не пропустіть!