Підсумки проекту "Як ґаджет змінив твоє життя?" у "Підйомі"

program_newsItemImage_medium_280349

За весь час проекту ми отримали 5781 захоплюючу і пізнавальну історію, як ґаджети змінили, покращили, а іноді навіть врятували життя людей.

 

За результатами надісланих історій виявилося, що гаджети в 33,9% випадках рятували людей в екстрених ситуаціях, у 21,4% — вплинули на їх стиль життя, зробили їх власників вільнішими, в 12,5% — допомогли у бізнесі, зробили його більш успішним, у 10,7% — сприяли в подорожах, допомогли не заблукати і краще вивчити країну, а в 8,9% випадках навіть допомогли знайти своє кохання!

 

Нам було нелегко обрати одну історію-переможця за версією «Підйому». Але найдраматичнішою історією, яка вразила нас найбільше, була історія Сергія Зайця, тому приз проекту — пристрій нового класу Samsung Galaxy Note — дістається саме йому. Його історія:

 

Пізній вечір. Я швидко паркуюся біля кінотеатру, кидаю куртку в багажник і біжу до входу, фільм ось-ось почнеться. Уже в залі розумію, що телефон залишився в куртці, але повертатися ніколи. За 2 години виходжу задоволений з кінотеатру і усмішка зникає з мого обличчя — машини немає! Вкрали!!! Прошу перехожих набрати номер 102, а брат заходить в Google Latitude і шукає місце розташування мого телефону. За півгодини ми з нарядом міліції стоїмо біля обшарпаного гаража на Троєщині. Машина врятована, а злодії покарані!

 

Як ми вже встигли переконатися, сучасні технології змінюють життя українців. Сьогодні без допомоги смартфонів і планшетів багато хто вже не уявляє своє життя. Нагадаємо, проект «Як ґаджет змінив твоє життя?» має на меті не лише продемонструвати, як у житті реальних людей завдяки ґаджетам відбуваються позитивні зміни, але й, перш за все, навчити людей користуватись функціями  нової техніки з максимальною користю для себе.

Ініціатор проекту, компанія Samsung Electronics Україна, а також партнери проекту визначили ще чотирьох авторів найцікавіших історій, які отримають в подарунок Samsung Galaxy Note.

 

Переможцями стали:

• Вибір "Samsung Electronics Україна" — Карина Кузнецова, Чернівці, з історією «Galaxy S II — мій рятівник"
• Вибір "Комсомольської правди»" — Сергій Петляков, с. Благовіщенка Запорізької області, з історією "Смартфон допоміг обрати спеціальність"
• Вибір gagadget.com — Василь Литвиненко, Київ, з історією "Завдяки ґаджету відкрив свій бізнес"
• Вибір korrespondent.net — Іванка Мариніна, Вінниця, з історією "Планшет кардинально змінив моє життя"

 

Найцікавіші історії проекту можна переглянути за посиланням:

http://www.facebook.com/samsunggalaxyukraine/app_303638466371096  у рубриці "Найцікавіші Історії".