Zаz розповіла, без чого не може обійтися на концертах

program_newsItemImage_medium_280361

Сьогодні графік співачки розписаний по хвилинах, у Zаz концерт в Києві. Проте, чарівна француженка знайшла час, щоб заглянути до "підйомівців". На питання про свій райдер співачка відповіла, що особливих вимог до організаторів не висувала. Єдине, без чого вона не може обійтися на концертах, — чорний шоколад.

— Мені всі говорять: по моїй фігурі не скажеш, що я люблю солодке. Але це так. Я їм потроху. Не обов'язково ж переїдати, — говорить Zаz.
 
Zаz приїхала на "Підйом" в прекарсному настрої…
 
 
Не секрет, що француженка ще кілька років тому співала на вулиці. І заради цього навіть кинула роботу в клубах і кабаре. І це незважаючи на те, що середній "вуличний" заробіток становив 20-30 євро.
 
— Я и зараз не проти виступити на вулиці. Але це практично неможливо.  Фанати не дають спокою, — продовжує співачка. — Діючий засіб від них — кашкет. Натягнула її на очі — і можна сподіватися, що тебе не впізнають.
 
 
До речі, ZAZ не залишилася без подарунка від "підйомівців". Саша Скічко подарував співачці футболку збірної України з футболу, яку француженка відразу ж і надягла. І пообіцяла, що буде уболівати за нашу команду на Чемпіонаті Європи.